Firma Plonmar zaprasza do współpracy firmy handlowe, firmy budowlane, firmy remontowo-budowlane, wykończeniowe, projektantów, architektów, dekarzy, montażystów itd.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania. Bogata oferta firmy sprawia, że każdy klient z zakresu branży budowlanej znajdzie odpowiednie produkty dla siebie.

Korzyści ze współpracy:

  • korzystne ceny,

  • produkty wysokiej jakości,

  • szeroka gama produktów,

  • wsparcie sprzedażowe,

  • wysokie rabaty.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

+48 22 208 40 00 | info@plonmar.pl

Marka należąca do estońskiej spółki „Krimelte” – spółki z estońskim kapitałem, która od 1994 roku produkuje piany montażowe, uszczelniacze, kleje oraz różnego rodzaju chemię budowlaną.

Jest częścią hiszpańskiego holdingu GRUPA OLIVÉ założona w 1974 roku – ma bardzo szeroki asortyment produktów: silikony, akryle, MS Polimery, poliuretany, butyle, pianki poliuretanowe, kleje.

Producent rozwiązań do ciepłego montażu okien w warstwie ocieplenia. Nyxon oferuje między innymi: belki okienne, belki HS, oraz belki typu L, zamienne z belką L-Therm do montażu poza murem.

Jest wyjątkowo lekkim, niepalnym (klasa A1) materiałem wysoce izolującym. To najłatwiejsza do cięcia płyta dostępna na rynku, odporna na wodę, z możliwością stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

Gładka płyta, dlatego wystarczy tynkować tylko połączenia i bezpośrednio malować. Jest niepalna (klasa A1), stabilna w wysokich i niskich temperaturach, w wysokiej oraz niskiej wilgotności.

Płyty budowlane o wielostronnym zastosowaniu, charakteryzujące się gładką, twardą powierzchnią, spełniające wymagania ochrony przeciwpożarowej, izolacji dźwiękochłonnej i ochrony przed wilgocią.

Linia stworzona przez Wolf Group dla wymagających. W swoim asortymencie posiada takie produkty jak: pianki, silikony oraz akryle.

Linia stworzona dla profesjonalistów. W jej asortymencie są piany oraz kleje.